Odkrycia archeologiczne zaprzeczające oficjalnej nauce
Geolodzy dzielą dawne pradzieje naszej planety na kilka epok. Według oficjalnej nauki wiele milionów lat temu na Ziemi nie istniały żadne inteligentne istoty. Szokujące odkrycia w bryłach węgla i kamienia jednak podważają tą hipotezę.
W 1880 r. Amerykanin w okolicach Kolorado w szybie głębokości około 80 metrów wydobył bryłę węgla. Nie było by w tym nic dziwnego, ponieważ mężczyzna zbierał opał do domu. Po rozbiciu bryły węgla wypadł podobno przedmiot w kształcie naparstka, który był wykonany z nieznanego metalu. Odnaleziono więcej artefaktów, które nazwano naparstkami Ewy. Przedmioty odnaleziono w węglu z Kolorado według badaczy miały około 80 milionów lat. Kto w tym czasie mógł sztucznie wytworzyć naparstki? Niestety, ale wszystkie naparstki Ewy zaginęły pod koniec XIX wieku.
Na całym świecie istnieją setki podobnych odkryć. W 1844 r. robotnicy z kamieniołomów w okolicach szkockiego Dundee znaleźli kamienny blok o wysokości 60 cm. Kiedy go rozbili, wypadł z niego stary żelazny gwóźdź. Jak to wyjaśnić skoro wiek skały oszacowano na 60 milionów lat? Podobny gwóźdź odnaleziono w 1851 r.
Na początku XX wieku odkryto dziwne naczynie wrośnięte w bryłę węgla. Po rozbiciu bryły w 1912 r. przez Amerykanina Franka Kennarda wypadł z niego żelazny puchar. Jak to wyjaśnić ? Zgodnie z naszym stanem wiedzy węgiel powstał przed dziesiątkami, nawet setkami milionów lat temu z resztek roślinnych i zwierzęcych. W tym czasie nie mogli żyć żadni ludzie !
Równie szokujący artefakt wydobyto w 1891 r. w amerykańskim hrabstwie Morrisonville w stanie Illinois. Z bryły węgla wypadł złoty łańcuszek z czystego 8 kartowego złota.
W Chinach w górach Mazong Shan odnaleziono stalową śrubę, która wystawała z kawałka skały. Badali ją chińscy eksperci z dziedziny analiz metalu. Nie byli oni jednak w stanie wyjaśnić jej pochodzenia.
Najbardziej znanego odkrycia dokonano w 1924 r. w pobliżu miasta London w amerykańskim stanie Texas. Niesamowity przedmiot wyglądał jak kamień, z którego wystawał kawał drewna i żelaza. Kamień rozbito i odkryto, że wewnątrz znajduje się młot. Żelazny obuch młota ma długość około 15 cm oraz przekrój 3 centymetrów. Badacze określają wiek młota na minimum 140 milionów lat. Obuch młota składa się z 96,6% z żelaza, 2,6% chloru i 0,74% siarki. Co ciekawe, żelazo jest w dodatku niewiarygodne czyste. Zgodnie ze stanem naszej wiedzy do tej pory ludzie nie potrafią wytwarzać tak czystego żelaza.
Pewne wydaje się to, że oficjalna historia jaką uczą nas w szkole jest jednym wielkim kłamstwem. Naukowcy nie chcą tego potwierdzić, ponieważ w jednej chwili jak domek z kart runęła by fantazja wymyślona przez Karola Darwina mówiąca o teorii ewolucji. W Apokryficznej księdze Henocha znajdziemy jasną odpowiedź kto w przeszłości przyczynił się do rozwoju naszej technologii: Azazel nauczył ludzi wyrabiać miecze, sztylety, tarcze i napierśniki. Pokazał metale i sposób ich obróbki: bransolety i ozdoby. sztukę malowania oczu i upiększania powiek, bardzo cenne i wyszukane kamienie i wszelki rodzaj kolorowych barwników.
Zachęcamy do wsparcia naszego portalu i postawienia nam symbolicznej kawy. Za każde wsparcie serdecznie dziękujemy. Zbieramy na rozwój strony. https://buycoffee.to/archiwum-tajemnic
Zapraszamy do kontaktu przez messenger. Przesyłania nam ciekawych artykułów, pdfów itp.