Fałszywy atak w Londynie? Informatorzy ostrzegają przed operacją "fałszywej flagi"
Sytuacja na świecie w ostatnim czasie, a szczególnie w Europie jest bardzo niestabilna. Putin w mediach przedstawiany jest niemal, jako Antychrysty, który marzy o wzroście swojej potęgi na świecie. Cały czas docierają do nas wiadomości, że w każdej chwili konflikt na Ukrainie może przerodzić się w konflikt o niespotykanej dotąd skali. Słowo wojna przewija się w mediach co chwilę. Po pandemii Covid - 19 jesteśmy straszeni tym, że w Europie może dojść do wojny nuklearnej.
W obliczu rosnącego napięcia geopolitycznego, pojawiły się niepokojące doniesienia sygnalistów o tym, że w Londynie może dojść do operacji wojskowej pod tak zwaną "fałszywą flagą". A za atak na Londyn zostanie obwiniona Rosja.
"Fałszywa flaga" (ang. false flag) to termin używany do opisania sytuacji, w której państwo, organizacja lub grupa przeprowadza atak lub operację, ale podszywa się pod inne państwo, grupę lub organizację, aby zwalić winę na nich i uzyskać określone korzyści polityczne, wojskowe lub społeczne. Tego rodzaju działania mają na celu wprowadzenie w błąd opinii publicznej oraz społeczności międzynarodowej.
Brak kamer internetowych w Londynie
Chociaż doniesienia te mogą wydawać się grubo przesadzonymi teoriami spiskowymi, to jednak przygotowania do tej operacji mogą trwać. Jednym z głównych powodów do niepokoju stał się fakt, że nagle w Londynie przestały działać kamery internetowe. Sprawę tę postanowił zbadać Alex Krainer. Ku jego zdziwieniu, po sprawdzeniu tysięcy kamer w różnych częściach Londynu żadna z nich nie była aktywna.
Ostatnie zarejestrowane na nich obrazy pochodziły z września 2024 roku. Krainer uważa, że sytuacja jest bardzo podejrzana i służby faktycznie mogą szykować jakąś akcję.
Koncepcja tak zwanej operacji pod fałszywą flagą nie jest niczym nowym w historii. Historia zna liczne przypadki, kiedy takie celowe ataki służb na własne państwo doprowadziły do wybuchu wojen.
Operacja fałszywej flagi w historii
Jednym z najsłynniejszych przypadków wykorzystania tzw. „fałszywego ataku” jako pretekstu do wywołania wojny jest incydent w Mukden w 1931 roku. Zdarzenie to miało miejsce na północno-wschodnich obszarach Chin, w regionie Mandżurii, który wówczas znajdował się pod silnym wpływem Japonii. W nocy z 18 na 19 września 1931 roku japońscy żołnierze przeprowadzili małą eksplozję na torach kolejowych w pobliżu miasta Mukden, które były częścią linii kolejowej obsługiwanej przez japońską firmę. W wyniku wybuchu nie doszło do większych zniszczeń ani ofiar, jednak japońskie władze szybko oskarżyły Chiny o dokonanie zamachu na infrastrukturę kolejową, mimo że nie przedstawiono żadnych wiarygodnych dowodów, które potwierdzałyby takie oskarżenia. W rzeczywistości było to celowo zorganizowane działanie, mające na celu stworzenie fałszywego pretekstu do eskalacji agresji Japonii w regionie. Incydent w Mukden stanowił podstawę do rozpoczęcia inwazji japońskich wojsk na Mandżurię.
Dlaczego Londyn?
Ze względu na strategiczne znaczenie Ukrainy, wielu analityków uważa, że zachodnie mocarstwa nie będą w stanie zaakceptować porażki w tym regionie. A jednym z możliwych scenariuszy jest wykorzystanie fałszywego ataku na Londyn, aby obwinić Rosję i uzyskać pretekst do zaangażowania wszystkich krajów należących do NATO w bezpośredni konflikt.
Wobec tej hipotezy wyłączenie kamer internetowych w Londynie może być postrzegane, jako jeden z elementów przygotowań do wielkiej operacji wojskowej. Jeśli Londyn stanie się celem ataku, to media szybko przekonają opinię publiczną do tego, że jest to działanie Rosji. Dowody, które mogłyby podważyć tą narrację zostaną zniszczone, a społeczeństwo nie będzie miało do nich dostępu.
Apel do społeczeństwa
Informatorzy apelują, aby społeczeństwo nie dało się ponieść emocjom i panice w przypadku zaistnienia takiego incydentu. Ważne jest aby nie wierzyć bezkrytycznie oficjalnemu przekazowi medialnemu i starać się analizować wszelkie wydarzenia z dystansem i ostrożnością.
To tylko jedna z hipotez, która sugeruje możliwość przeprowadzenia operacji "fałszywej flagi" w Europie. Nie oznacza to, że musi to się wydarzyć, jednak warto być świadomym, że taka sytuacja nie jest wykluczona. Warto nie przyjmować tego za pewnik, ale również nie ignorować takiej możliwości.
Autor: Siódemka
Źródła:
1/ https://thepeoplesvoice.tv/experts-warn-imminent-false-flag-in-london-will-be-blamed-on-russia/
Jeśli chcesz, to możesz wesprzeć nasze działania: https://buycoffee.to/archiwum-tajemnic